Programovatelné snímače 2.0 od Fraba Posital

Společnost Fraba Posital rozšířila portfolio svých snímačů IXARC. Patří sem nová generace senzorů IXARC, hardwarový modul UBIFAST a softwarové nástroje pro konfiguraci snímačů. Díky těmto nástrojům můžete modifikovat výkonnostní charakteristiku kodéru – a to jen úpravou softwaru a nikoli fyzickým zásahem.

Kodéry IXARC nové generace:

  • mají funkci inkrementálních a absolutních enkodérů na hardwarové platformě
  • jsou k dispozici v širokém rozsahu mechanických konfigurací a s různými typy konektorů
  • vyrábějí se v kompaktním 36mm provedení, uplatní se tedy i v místech s minimem prostoru
  • je možné konfigurovat chytrými nástroji pro správu konfigurace – k těm má uživatel přístup po celou dobu životnosti snímače
  • naprogramujete pomocí jakéhokoli zařízení, které má WI-FI

Prohlédněte si kompletní nabídku přímo v katalogu programovatelných enkodérů na stránkách Fraba Posital nebo se podívejte na naši nabídku inkrementálních rotačních snímačů.

Hardwarový modul UBIFAST

sensor

UBIFAST je hardwarový modul, díky kterému můžete konfigurovat programovatelné rotační snímače Fraba.

Jak? Jednoduše. UBIFAST, který má vestavěný WI-FI hotspot a webový server, jednoduše připojíte pomocí kabelů k programovatelnému senzoru. Přes WI-FI se pak svým mobilním zařízením (telefonem, tabletem) připojíte k WLAN hotspotu a snímač nastavíte. Bez nutnosti připojení k internetu. Zároveň je tu ale možnost uložení těchto změn v konfiguraci skrze automatické e-mailové rozhraní.

Napište nám

další kontakty

Nové tyčové senzory GB-série a G-série

Nově v naší nabídce naleznete i další řadu snímačů a to GB určenou pro provozy s vyššími nároky na přesnost a odolnost vysokým teplotám.

Snímače GB-série se vyznačují vysokou odolností vůči tlaku a spolehlivým provozem i při provozní teplotě +100 °C. Snímače se závitem GB-M/GB-T, nebo snímače s přírubou GB-S/GB-N jsou určeny k zástavbě do hydraulického válce umožňují v případě potřeby nastavit měřící rozsah až po montáži válce.

V případě redundantních GT2, GTE a GT3 snímačů G-série je integrováno několik nezávislých měřicích systémů v jednom snímači, přičemž každý z nich má vlastní kanál se snímacím prvkem a výstup včetně napájecího zdroje a vyhodnocovací jednotky. Ploché a kompaktní pouzdro elektroniky umožňuje instalaci i ve stísněných montážních prostorech.

Víte, co je to...?

Absolutní měření polohy

Absolutní měření polohy je jednou z velikých výhod magnetostrikčních... více

další témata slovníku

Naše reference

  • největší strojírenské podniky Česka
  • producenti oceli i surového železa
  • výrobci prémiových pneumatik
  • firmy s dlouholetou tradicí