Speciální příslušenství pro snímače a senzory

Nabízíme příslušenství pro magnetostrikční snímače.

Speciální příslušenství pro snímače a senzory

Magnetostrikční snímače Temposonics i rotační snímače a náklonoměry od Fraba Posital jsou senzory určené pro speciální měření, pro náročné průmyslové provozy, jsou to senzory do náročných podmínek, snímače velmi přesné a s minimální odchylkou.

I přesto ale některá měření vyžadují další speciální příslušenství, speciálně upravené senzory nebo jejich části, které zvládnou měření i v nejnáročnějších prostředích. Extrémní podmínky si žádají speciální přístup.

Co ALPHA international nabízí?

  • Tlakuvzdorné HPH pouzdro – vysokotlaké pouzdro z oceli na některé snímače značky Temposonics – umožňuje měřit polohu ve výbušném prostředí a za velmi vysokého tlaku
  • Zástavbový magnet – speciální typ magnetu pro tyčové snímače Temposonics – polohu měří i v náročných prostředích, ideální pro hydraulické válce

Samotné snímače – ať už magnetostrikční snímače Temposonics, nebo rotační magnetické snímače od Fraba Posital, najdete v sekci Produkty. A pokud si nevíte s něčím rady, kontaktujte nás! Poradíme vám a doporučíme to nejlepší řešení!

Napište nám

další kontakty

Nové tyčové senzory GB-série a G-série

Nově v naší nabídce naleznete i další řadu snímačů a to GB určenou pro provozy s vyššími nároky na přesnost a odolnost vysokým teplotám.

Snímače GB-série se vyznačují vysokou odolností vůči tlaku a spolehlivým provozem i při provozní teplotě +100 °C. Snímače se závitem GB-M/GB-T, nebo snímače s přírubou GB-S/GB-N jsou určeny k zástavbě do hydraulického válce umožňují v případě potřeby nastavit měřící rozsah až po montáži válce.

V případě redundantních GT2, GTE a GT3 snímačů G-série je integrováno několik nezávislých měřicích systémů v jednom snímači, přičemž každý z nich má vlastní kanál se snímacím prvkem a výstup včetně napájecího zdroje a vyhodnocovací jednotky. Ploché a kompaktní pouzdro elektroniky umožňuje instalaci i ve stísněných montážních prostorech.

Víte, co je to...?

Linearita měření

Linearita měření je společně s opakovatelností... více

další témata slovníku

Naše reference

  • největší strojírenské podniky Česka
  • producenti oceli i surového železa
  • výrobci prémiových pneumatik
  • firmy s dlouholetou tradicí