Magnetostrikční snímače - příslušenství

Nabízíme příslušenství pro magnetostrikční snímače.

Zástavbový magnet Temposonics

Společnost Temposonics vyvinula nový zástavbový magnet, který najde své uplatnění u tyčových magnetostrikčních snímačů Temposonics. Magnet je umístěný v odolném pouzdře z otěruodolného plastu, má integrované distanční vložky a využívá se tedy nejen pro zjišťování polohy, ale i jako kluzké ložisko pro tyčové senzory.

Zástavbový magnet Temposonics je ideální pro hydraulické válce a do extrémních podmínek, stejně jako všechny ostatní magnetostrikční snímače Temposonics.

Podrobnější informace, včetně podrobných technických údajů najdete v katalogovém PDF listu.

Hledali jste něco jiného? Podívejte se na stránku Produkty, případně nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře a my vám rádi poradíme.

Napište nám

další kontakty

Nové tyčové senzory GB-série a G-série

Nově v naší nabídce naleznete i další řadu snímačů a to GB určenou pro provozy s vyššími nároky na přesnost a odolnost vysokým teplotám.

Snímače GB-série se vyznačují vysokou odolností vůči tlaku a spolehlivým provozem i při provozní teplotě +100 °C. Snímače se závitem GB-M/GB-T, nebo snímače s přírubou GB-S/GB-N jsou určeny k zástavbě do hydraulického válce umožňují v případě potřeby nastavit měřící rozsah až po montáži válce.

V případě redundantních GT2, GTE a GT3 snímačů G-série je integrováno několik nezávislých měřicích systémů v jednom snímači, přičemž každý z nich má vlastní kanál se snímacím prvkem a výstup včetně napájecího zdroje a vyhodnocovací jednotky. Ploché a kompaktní pouzdro elektroniky umožňuje instalaci i ve stísněných montážních prostorech.

Víte, co je to...?

Absolutní měření polohy

Absolutní měření polohy je jednou z velikých výhod magnetostrikčních... více

další témata slovníku

Naše reference

  • největší strojírenské podniky Česka
  • producenti oceli i surového železa
  • výrobci prémiových pneumatik
  • firmy s dlouholetou tradicí