Reference

Kde všude se v praxi uplatňují naše produkty a řešení

Od roku 1994, kdy jsme začali působit na českém trhu, až do současnosti jsme dodali magnetostrikční snímače polohy, rychlosti a hladiny do desítek podniků a společností. Dodáváme i speciální hydraulické válce vyráběné na zakázku.

Od počátku roku 2013 se v našem sortimentu nově objevily i absolutní rotační snímače a snímače úhlu a náklonu. Vzhledem k tomu, že jsme výhradními zástupci pro Česko jak pro výrobky Temposonics, tak nově i pro výrobky Fraba Posital, objeví se námi dodané snímače i v dalších významných projektech z oblasti stavebnictví, strojírenství i automatizační techniky.

Firmy, které používají námi dodané příslušenství, patří ke špičkám ve svých oborech. Výrobky od naší společnosti fungují a pracují v těžkém strojírenství, ve stavebnictví, energetice, v hydraulických systémech i dřevozpracujícím průmyslu. Najdete je v kovářských strojích, válcovacích a licích zařízeních, gumárenských strojích, hydraulických systémech, v automatizační technice a v mnoha dalších strojírenských a průmyslových provozech.

Našimi klienty jsou největší průmyslové podniky v Česku, podniky, které zajišťují podstatnou část výroby některých důležitých a strategických produktů a materiálů (od válcované oceli po prémiové pneumatiky). Spolupracujeme s firmami, které se specializují na výrobu obrovských parních turbín, na výrobu a zpracování surového železa, na těžké strojírenství i energetický průmysl.

Napište nám

další kontakty

Nové tyčové senzory GB-série a G-série

Nově v naší nabídce naleznete i další řadu snímačů a to GB určenou pro provozy s vyššími nároky na přesnost a odolnost vysokým teplotám.

Snímače GB-série se vyznačují vysokou odolností vůči tlaku a spolehlivým provozem i při provozní teplotě +100 °C. Snímače se závitem GB-M/GB-T, nebo snímače s přírubou GB-S/GB-N jsou určeny k zástavbě do hydraulického válce umožňují v případě potřeby nastavit měřící rozsah až po montáži válce.

V případě redundantních GT2, GTE a GT3 snímačů G-série je integrováno několik nezávislých měřicích systémů v jednom snímači, přičemž každý z nich má vlastní kanál se snímacím prvkem a výstup včetně napájecího zdroje a vyhodnocovací jednotky. Ploché a kompaktní pouzdro elektroniky umožňuje instalaci i ve stísněných montážních prostorech.

Víte, co je to...?

Inkrementální měření

Inkrementální neboli přírůstkové měření je opakem více

další témata slovníku

Naše reference

  • největší strojírenské podniky Česka
  • producenti oceli i surového železa
  • výrobci prémiových pneumatik
  • firmy s dlouholetou tradicí