Zakázková výroba hydraulických rozvaděčů a válců včetně projekce

Dlouhá léta se věnujeme nejen prodeji a distribuci magnetostrikčních snímačů největším strojírenským podnikům v České republice, ale i zakázkové výrobě hydraulických rozvaděčů a válců pro průmyslové využití. Kromě toho, že disponujeme moderními technologiemi pro jejich výrobu, stavíme též na bohatých znalostech a mnohaletých zkušenostech našich zaměstnanců.

Ať už potřebujete dvousekční rozvaděč, požadujete ovládání lanovody nebo máte jakékoli jiné specifické potřeby, kontaktujte nás zasláním co nejpodrobnějšího popisu parametrů, které by rozvaděč měl splňovat.

My se vám obratem ozveme pro upřesnění poptávky a poté od nás obdržíte nezávaznou kalkulaci, na kolik vás projekce a následná výroba hydraulického rozvaděče na míru přesně podle vašich požadavků vyjde. Jsme profesionálové jak v oblasti hydrauliky, tak v oboru snímací techniky, jsme tedy schopni vám efektivně poradit a navrhnout to nejlepší řešení na míru a ideální podobu finálního produktu.

Napište nám

další kontakty

Nové tyčové senzory GB-série a G-série

Nově v naší nabídce naleznete i další řadu snímačů a to GB určenou pro provozy s vyššími nároky na přesnost a odolnost vysokým teplotám.

Snímače GB-série se vyznačují vysokou odolností vůči tlaku a spolehlivým provozem i při provozní teplotě +100 °C. Snímače se závitem GB-M/GB-T, nebo snímače s přírubou GB-S/GB-N jsou určeny k zástavbě do hydraulického válce umožňují v případě potřeby nastavit měřící rozsah až po montáži válce.

V případě redundantních GT2, GTE a GT3 snímačů G-série je integrováno několik nezávislých měřicích systémů v jednom snímači, přičemž každý z nich má vlastní kanál se snímacím prvkem a výstup včetně napájecího zdroje a vyhodnocovací jednotky. Ploché a kompaktní pouzdro elektroniky umožňuje instalaci i ve stísněných montážních prostorech.

Víte, co je to...?

Vícenásobné měření polohy

Vícenásobné měření polohy je typickou vlastností pro některé... více

další témata slovníku

Naše reference

  • největší strojírenské podniky Česka
  • producenti oceli i surového železa
  • výrobci prémiových pneumatik
  • firmy s dlouholetou tradicí