ALPHA international – speciální snímače od odborníků

Důvody, proč vsadit právě na nás!

Řešení, které bude zákazníkovi maximálně vyhovovat, řešení vytvořené na základě rad a poznatků od odborníků a stoprocentní servis – to jsou základní pilíře, na kterých jako společnost ALPHA international s.r.o. stavíme.

Na českém trhu působíme už od roku 1994, kdy jsme začínali jako dodavatel hydraulických válců, hydraulických spojek a dalších komponent pro traktory a nákladní vozy firmy Steyr. S postupem času jsme se ale začali více specializovat, plnit další přání, potřeby a požadavky našich zákazníků, včetně těch, které se týkaly měřících systémů.

Výhradní zástupci pro Česko

V současnosti tedy na český trh dodáváme magnetostrikční snímače polohy, rychlosti a hladiny (tzv. hladinoměry) zn. Temposonics. Jsme výhradními zástupci firmy MTS Sensor Technologie GmbH, která je předním světovým výrobcem magnetostrikčních senzorů a zároveň majitelem několika zásadních patentů, pro Českou republiku.

V lednu 2013 jsme pak do portfolia námi nabízených produktů přidali i produkty německé firmy Fraba Posital, konkrétně absolutní rotační snímače a snímače úhlu a náklonu. Naše nabídka se tak rozrostla o další specializované produkty snímací techniky.

Zakázková výroba speciálních hydraulických válců

Kromě prodeje a distribuci magnetostrikčních snímačů se naše společnost věnuje i zakázkové výrobě speciálních hydraulických válců. Při všech našich činnostech se můžeme opřít o mnohaleté zkušenosti našich zaměstnanců – ti jsou odborníci jak oblasti hydrauliky, tak v oboru snímací techniky.

V portfoliu našich zákazníků, kteří se na nás a naše služby a výrobky spoléhají, jsou vedoucí firmy ve svých oborech na českém trhu. Firmy, které dominují těžkému strojírenství, energetice, dřevozpracujícímu průmyslu, stavebnictví a mnohým dalším oborům. Ostatně mnohem víc o tom, kdo jsou naši zákazníci, si můžete přečíst v referencích.

Potřebujete poradit nebo chcete vědět více podrobností o výrobcích, které nabízíme? Kontaktujte nás!

Napište nám

další kontakty

Nové tyčové senzory GB-série a G-série

Nově v naší nabídce naleznete i další řadu snímačů a to GB určenou pro provozy s vyššími nároky na přesnost a odolnost vysokým teplotám.

Snímače GB-série se vyznačují vysokou odolností vůči tlaku a spolehlivým provozem i při provozní teplotě +100 °C. Snímače se závitem GB-M/GB-T, nebo snímače s přírubou GB-S/GB-N jsou určeny k zástavbě do hydraulického válce umožňují v případě potřeby nastavit měřící rozsah až po montáži válce.

V případě redundantních GT2, GTE a GT3 snímačů G-série je integrováno několik nezávislých měřicích systémů v jednom snímači, přičemž každý z nich má vlastní kanál se snímacím prvkem a výstup včetně napájecího zdroje a vyhodnocovací jednotky. Ploché a kompaktní pouzdro elektroniky umožňuje instalaci i ve stísněných montážních prostorech.

Víte, co je to...?

Hystereze

Hystereze je pojem z fyziky, který popisuje skutečnost, kdy... více

další témata slovníku

Naše reference

  • největší strojírenské podniky Česka
  • producenti oceli i surového železa
  • výrobci prémiových pneumatik
  • firmy s dlouholetou tradicí