Aplikace na snímání hladin kapaliny - hladinoměry

Snímače hladiny kapaliny Level Plus® jsou vybaveny měřením 5 v 1 ( jedním otvorem), tedy hladiny, rozhraní, objemu, hladinového spínače HI a teploty. Technologie Temposonics® poskytuje kontinuální měření hladiny bez opotřebení, které nevyžaduje údržbu ani rekalibraci. Absolutní úroveň je detekována přímo jedním nebo více plováky, které spolehlivě fungují v náročných aplikacích. Animace: ZDE

Měření hladiny nádrže AST -Tank SLAYER®

Snímače hladiny kapaliny Level Plus nabízejí měření 4 v 1 úrovně produktu, úrovně rozhraní, teploty a objemu v nadzemní akumulační nádrži jedním procesním otvorem. Kombinace měření čtyř procesních proměnných z jednoho přístroje snižuje náklady a umožňuje instalaci bez úprav nádrže.

Monitorování hladiny kapalného plynu

Snímače hladiny kapaliny Level Plus v zásobnících LPG nabízí možnost měřit úroveň produktu a teploty jedním vstupem. Snímače hladiny RefineME® lze nainstalovat do standardního 2 palcového procesního otvoru a veškerou elektroniku lze plně servisovat bez nutnosti vstupovat do nádrže.

Nádrže na míchání chemikálií

Jednou z hlavních výhod magnetostrikční technologie je její schopnost fungovat v drsných prostředích včetně páry, pěny, směsí a látek měnících dielektrické konstanty. Snímač hladiny RefineME® je schopen fungovat v prostředí měnících se podmínek a zároveň poskytovat stabilní a přesný výstup, nabízí také HART protokol.

Monitorování výroby a zásob toxických látek

Zákony dané je přesné sledování výroby a zásob, především alkoholu. Lihovary jsou zdaněny podle toho, kolik alkoholu produkují. Snímač hladiny Tank SLAYER® je vhodný kvůli vysoké přesnosti a také bezpečnému měření, jak jiskrově tak i nevýbušné / nehořlavé provedení.

Měření hladiny pod pěnou

Zákony dané je přesné sledování výroby a zásob, především alkoholu. Lihovary jsou zdaněny podle toho, kolik alkoholu produkují. Snímač hladiny Tank SLAYER® je vhodný kvůli vysoké přesnosti a také bezpečnému měření, jak jiskrově tak i nevýbušné / nehořlavé provedení.

Farmaceutické produkční zásobníky

Farmaceutické aplikace vyžadují vysokou úroveň přesnosti a hygienické provedení. Snímače hladiny Level Plus® využívá farmaceutický průmysl již více než 25 let. Snímač hladiny SoClean® poskytuje analogový výstup úrovně hladiny v nádrži a je k dispozici v sanitárním provedení Ra 25 µ nebo elektrolyticky leštěném Ra 15 µ. Kompletní konstrukce z nerezové oceli umožňuje použití SoClean® v CIP, SIP a mycích aplikacích.

Sanitární aplikace v agresivním prostředí

Bioreaktory a míchací nádrže ve farmaceutickém průmyslu obvykle vyžadují přesnost a schopnost dodržovat postupy CIP, SIP a důkladné promývání. Snímače Level Plus® jsou k dispozici s pouzdry z nerezové oceli 316 (1.4404). Chemická kompatibilita nerezové oceli umožňuje omytí senzoru agresivními látkami, aniž by to ovlivnilo výkon nebo životnost. Snímač hladiny SoClean® je také k dispozici v alternativních materiálech, aby vyhovoval zákaznickým aplikacím, např. FEP, slitina niklu C-276-C a sanitární slitina niklu C-276.

 

Dráha - lineární pohyb

Sledování lineárního pohybu, popřípadě rychlosti je ve strojírenství základním kamenem téměř všech konstrukčních sestav. Díky možnosti přiřadit dráze nebo úhlové poloze kdykoli přesnou a jednoznačnou hodnotu, staly se lineární snímače jedním z nejdůležitějších vazebních prvků mezi mechanickou konstrukcí stroje a řídícím systémem. Snímacích principů je celá řada. V naší nabídce jsou to snímače lankové, tedy kontaktní a snímače magnetostrikční, bezkontaktní. Obě varianty mají své přednosti i zápory.

Principy

Hladina

Snímače hladiny pracují na spolehlivém a ověřeném plovákovém principu. Každý plovák má v sobě magnet. Jeho magnetické pole způsobí ve vlnovodu (uvnitř tyče) deformaci. Viz magnetostrikční princip měření. Tento způsob má řadu předností. Umožňuje uživatelům jedním senzorem měření hladiny, rozhraní hladin, teploty, objemu a je vybaven alarmem vysoké hladiny!

Principy

Rotační pohyb

Snímače pracující na optickém, magnetickém a kapacitním principu. S vysokou odolností proti rázům a vibracím. K dispozici je volitelná povrchová úprava z nerezové oceli

Inkrementální kodéry

Libovolný počet pulsů až do 16 384 pulsů na otáčku
Flexibilní škálování a funkčnost
Kompaktní provedení do Ø 36 mm

Absolutní kodéry

Polohujte hodnoty i v případě výpadku napájení
Technologie Wiegand – není potřeba záložní baterie

Principy

Náklon

Mikro mechanický polovodičový mechanismus - změnou náklonu je způsoben rozdíl v kapacitě mezi kondenzátorovými deskami. Je umožněn tříosý směr měření úhlu.

Principy

Zabezpečení prostor

Automatická sekční vrata pro privátní i průmyslový sektor vyžadují použití různých ochranných senzorů a příslušenství, aby byl zajištěn bezpečný a spolehlivý provoz. Produktová řada VITECTOR nabízí řešení pro všechny podmínky při snímání a monitorování těchto systémů.

Principy

© Copyright 2024 ALPHA international s.r.o.

Tomuhle webu dodali šťávu v: