Průmyslová automatizace

Radiální a roletové zábrány

Přednosti: Přesná poloha jednotlivých sektorů, rotační kodér s rozlišením 16 bitů
a snímače sklonu s přesností 0,1 °.

Slidery

Přednosti: Bezchybné ovládání hladiny a průtoku vody, stupeň krytí až IP69K, uživatelem programovatelné lineární senzory, k dispozici jsou všechna běžná rozhraní.

Automatizované ventily, pohony

Přednosti: přesné měření průtoku, nákladově efektivní řešení, snímání i bez napájení, k dispozici jsou verze odolné proti výbuchu.

Průmyslové a komerční aplikace měření průtoku

Přednosti: Průtok lze převést na konzistentně časované impulsy, které se používají k počítání otáček a k provádění dalších úloh výpočtu měření. Wiegand senzory představují řadu výhod oproti konkurenčním technologiím magnetického snímání (např. nízká citlivost a vysoký odstup signálu od šumu). Charakteristiky vlastního napájení a potenciál sběru energie snímačů Wiegand také poskytují příležitost pro výkonově autonomní měřiče s delší životností. Fungují jak při velmi nízkých, tak při velmi vysokých rychlostech proudění..

 

Dráha - lineární pohyb

Sledování lineárního pohybu, popřípadě rychlosti je ve strojírenství základním kamenem téměř všech konstrukčních sestav. Díky možnosti přiřadit dráze nebo úhlové poloze kdykoli přesnou a jednoznačnou hodnotu, staly se lineární snímače jedním z nejdůležitějších vazebních prvků mezi mechanickou konstrukcí stroje a řídícím systémem. Snímacích principů je celá řada. V naší nabídce jsou to snímače lankové, tedy kontaktní a snímače magnetostrikční, bezkontaktní. Obě varianty mají své přednosti i zápory.

Principy

Hladina

Snímače hladiny pracují na spolehlivém a ověřeném plovákovém principu. Každý plovák má v sobě magnet. Jeho magnetické pole způsobí ve vlnovodu (uvnitř tyče) deformaci. Viz magnetostrikční princip měření. Tento způsob má řadu předností. Umožňuje uživatelům jedním senzorem měření hladiny, rozhraní hladin, teploty, objemu a je vybaven alarmem vysoké hladiny!

Principy

Rotační pohyb

Snímače pracující na optickém, magnetickém a kapacitním principu. S vysokou odolností proti rázům a vibracím. K dispozici je volitelná povrchová úprava z nerezové oceli

Inkrementální kodéry

Libovolný počet pulsů až do 16 384 pulsů na otáčku
Flexibilní škálování a funkčnost
Kompaktní provedení do Ø 36 mm

Absolutní kodéry

Polohujte hodnoty i v případě výpadku napájení
Technologie Wiegand – není potřeba záložní baterie

Principy

Náklon

Mikro mechanický polovodičový mechanismus - změnou náklonu je způsoben rozdíl v kapacitě mezi kondenzátorovými deskami. Je umožněn tříosý směr měření úhlu.

Principy

Zabezpečení prostor

Automatická sekční vrata pro privátní i průmyslový sektor vyžadují použití různých ochranných senzorů a příslušenství, aby byl zajištěn bezpečný a spolehlivý provoz. Produktová řada VITECTOR nabízí řešení pro všechny podmínky při snímání a monitorování těchto systémů.

Principy

© Copyright 2024 ALPHA international s.r.o.

Tomuhle webu dodali šťávu v: